Pobytové i poznávací ZÁJEZDY -Sopka.cz - Srílanské delikatesy


bannerSrílanské delikatesy


ČÍSLO ZÁJEZDU: 1978242


Země Srí Lanka
Typ zájezdu Poznávací
Podtyp zájezdu
Nástupní země Česká republika
Nástupní místo Praha
Začátek zájezdu 05.11.2018
Konec zájezdu 14.11.2018
Počet nocí 7
Průvodce Česky hovořící
Typ dopravy pravidelná letecká linka 
Strava Polopenze
Ubytování Amaya Hills, Aliya Resort + Spa Sigiriya, Dickwella Resort & Spa 
  Tisk stránky Tisknout
Letenku Praha - Doha - Colombo a zpět se společností QATAR AIRWAYS v economy class
Veškeré letištní a palivové taxy známé ke dni publikování zájezdu
Ubytování 7 nocí v uvedených nebo srovnatelných hotelích, 7x polopenzi
Poslední den pobytu u moře pokoj k dispozici až do večerního transferu na letiště a dodatečnou večeři
Den 02-06 dopravu klimatizovaným minivanem či busem, doprovod anglicky hovořícího řidiče/průvodce, vstupy dle programu
Při splnění minimální účasti (6 osob) doprovod kvalifikovaného pracovníka CK Marco Polo během poznávací části (Den 01-06)
Závěrečný transfer na letiště
Asistenci místní partnerské agentury, základní pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK


Poplatek za povinné elektronické vízum ETA
Neuvedené stravovací služby, nápoje
Programy uvedené jako fakultativní
Případné spropitné a další nespecifikované náklady osobního charakteru


Zájezd, který dle našeho názoru obsahuje opravdu to nejlepší, co tento nádherný ostrov nabízí:
Příjemný poznávací okruh, který Vás - v přiměřeném tempu a komfortu - zavede do těch nejzásadnějších kulturních a přírodních lokalit. A pak relax u Indického oceánu. Ubytování během poznávací části zajištěno v kvalitních (min. 4*) a prověřených hotelích, v malé skupince poskytující maximální pohodlí a servis všech účastníků, za doprovodu kvalifikovaného pracovníka CK, který zájezd připravoval. Pro následný pobyt u moře jsme se tuto sezónu zaměřili na samotný jih ostrova, který si stále ještě zachovává alespoň něco z původní atmosféry Srí Lanky. Na výběr máte tři hotely různé velikosti i charakteru lokality - podrobnosti viz program.
V případě zájmu si vyžádejte cenu pro prodloužení pobytu u moře, případně s jiným hotelem/pobytovým místem. Můžeme též nabídnout přesun na nedaleké Maledivy či zastávku v Dubaji.

Osoba ve dvoulůžkovém pokoji s pobytem v Dickwella Resort (návrat 14.11.) 59 990,- Kč Příplatek, prodloužení pobytu v Dickwelle o další 2 noci s polopenzí (návrat 16.11.) 2 200,- Kč
Příplatek, 4x ALL INCLUSIVE v Dickwella Resort (návrat 14.11.) 1 660,- Kč Příplatek, 6x ALL INCLUSIVE v Dickwella Resort (návrat 16.11.) 2 490,- Kč
Poplatek za povinné el. vízum ETA 1 200,- Kč Komplexní připojištění (část stornopoplatků, úrazy, zavazadla aj.) 1 490,- Kč

05.11. - 14.11.2018 10 dní od 59 990,- Kč 03.12. - 12.12.2018 10 dní od 59 990,- Kč

Den 01: Odlet z Prahy
Odpoledne se sejdeme na pražském Letišti Václava Havla a následně odletíme směr Dubai či Doha (dle upřesnění dopravce: Emirates nebo Qatar Airways), kde přistaneme po necelých 6 hodinách letu. 
   Srí Lanka Odpoledne se sejdeme na pražsk
Den 02: Přilétáme do Colomba a míříme do centrální části zvané Kulturní trojúhelník
Aliya Resort + Spa Sigiriya
Z Dubaje či Doha letí náš další spoj do Colomba cca čtyři hodiny, takže na místě bychom měli být v pozdním ránu místního času. Projdeme imigračním (pasovým) odbavením, vyzvedneme si naše zavazadla, můžeme (doporučeno) si hned na letišti vyměnit nějakou hotovost a pak už nás bude očekávat náš řidič, který s námi zamíří do centrální části zvané Kulturní trojúhelník: je v něm totiž převážná většina zásadních památkových lokalit ostrova.
A aby cesta nebyla dlouhá (celkem cca 4-5 hod.), pěkně si ji rozdělíme zastávkou v místě zvaném Pinnawala. Zdejší sloní sirotčinec byl před několika desetiletími založen s bohulibým úmyslem: je to vyhledávané a vděčné zařízení, zachraňující opuštěná divoká slůňata či slony zdravotně postižené, zkrátka tvory, kteří by ve volné přírodě neměli šanci přežít. Naše návštěva tak přispěje k jeho chodu. Apropos - víte, že právě odtud před časem přicestovaly dvě sloní slečny - nyní již úspěšné matky - do pražské ZOO?
V restauraci s terasou nad řekou, kde se stádo koupe, bude příležitost občerstvit se obědem (ve vl. režii).
Do prvního pobytového místa nedaleko slavné skály Sigiriya dorazíme v pozdním odpoledni. Ubytujeme se a dopřejeme si trochu relaxu po dlouhé cestě: bazén, bar, spa centrum či šlofík na pokoji - každý dle svého gusta.
Před večeří se sejdeme a řekneme si co a jak na další den - stejně jako to budeme dělat ve dnech následujících. 
  Sloní sirotčinec v Pinnawale Srí Lanka Z Dubaje či Doha letí náš dalš Sloní sirotčinec v Pinnawale Srí Lanka Z Dubaje či Doha letí náš dalš Sloní sirotčinec v Pinnawale Srí Lanka Z Dubaje či Doha letí náš dalš Sloní sirotčinec v Pinnawale Srí Lanka Z Dubaje či Doha letí náš dalš
Den 03: Kdo nebyl na Sigiriyi, ten nebyl na Srí Lance. A královská Polonnaruwa čeká odpoledne
Aliya Resort + Spa Sigiriya
Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl na Sri Lance, ten titulek prostě sedí, monumentální skála Sigiriya se svou unikátní historií hodnou hollywoodského thrilleru je místní "Number One" bez jakékoliv diskuze a nemůže chybět v programu žádného poznávacího zájezdu na Srí Lanku. Povíme si dávný příběh pojící se se vznikem Sigiriye i jen pár let staré nešťastné love story, která zde tragicky skončila. Čeká nás areál zahrad, famózní freskové vyobrazení nádherných dívek, zbytky lví brány a paláce na vrcholu... a to pěkně prosím z pátého století! Výstup na vrchol (je cca 200 metrů nad okolním terénem) není nijak extrémně fyzicky náročný a je možné - pokud někdo z nás usoudí, že "to nedá" - jej přerušit na místě, kde se dá počkat na ostatní, až budou sestupovat.
Odpoledne si prohlédneme historicky i chronologicky druhé nejvýznamější královské město Polonnaruwu. Kompaktní areál rozvalin nás vrátí zpět do 11. až 13. století. O významu Polonnaruwy dodnes svědčí zbytky královského paláce (měl prý 7. pater!), audienční síně, skupina svatyní, monumentální zvonovitá stúpa a opravdové finále představují velké sochy Buddhy vytesané ve skále v Gal Vihara. Pod nájezdy ze severu však Polonnaruwa - po zhruba dvou stoletích rozkvětu - začala strádat, až byla zcela vypleněna. Poté již žádné sinhálské království nemělo tu moc a sílu a kolonizátorům, kteří sem v dalších stoletích dorazili, nedokázala roztroušená královstvíčka dlouhodobě vzdorovat.
Dle zájmu účastníků lze na podvečer zařídit - coby fakultativní program - jeep safari za divokými slony a dalšími zvířaty do nedalekého Národního parku Minneriya. 
  Jeep safari Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Polonnaruwa Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Polonnaruwa - Gal Vihara Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Polonnaruwa - Gal Vihara Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Jeep safari Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Polonnaruwa Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Sigiriya - na vrcholu Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Sigiriya - Lví Brána Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Sigiriya Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n Sigiriya - fresky Srí Lanka Kdo nebyl na Sigiriyi, nebyl n
Den 04: Cesta na jih bude provoněna kořením a vyšperkována návštěvou skalního klenotu v Dambulle
Amaya Hills
Po snídani se s oblastí Sigiriya rozloučíme a přesuneme se cca o tři hodiny (čistého času jízdy) jižně, s první zastávkou po několika desítkách minut.
Historie se zde psala takříkajíc v dobách, kdy v našich končinách frustrovaní lišáci zoufale hledali někoho, komu by dali dobrou noc.
Ano, kořeny nádherného jeskynního chrámu v Dambulle zasahují již do prvního století před naším letopočtem. Navštívíme všech pět přístupných jeskyní s desítkami soch Buddhy, stropními malbami, malými dagobami atd.
Cca po další hodině jízdy je městečko Matale a v něm či blízkém okolí další zajímavé zastávky: Přímo ve městě najdeme zřejmě nejúžasnější tamilský chrám mimo sever ostrova - Muthumariamman Kovil. Jeho interiér běžně přístupný nebývá, ale pohled na monumentální gópuram - cca pětatřicetimetrovou věž zdobenou více než tisícovkou soch a sošek všech hinduistických božstev za krátkou zastávku stojí.
Nejdelší zastávkou bude exkurze do zahrady koření. Je jich zde celá řada a jedná se o jakési "showroomy", kde uvidíme, jak roste vanilka, hřebíček, skořice, kakao a další koření, kvůli kterým se za dávných časů o Srí Lanku pobili Portugalci a Holanďané, aby vavřín vítězů nakonec připadl Britům. Až si celou zahradu projdeme, dostane se nám ukázky co se z čeho vyrábí a nač se používá v přírodní medicíně či kosmetice.
V pozdním odpoledni se na další dvě noci ubytujeme ve druhém hotelu na naší trase. 
  Tamilský chrám v Matale Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Tamilský chrám v Matale Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Tamilský chrám v Matale Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Dambulla Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Dambulla Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Dambulla Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Dambulla Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri Tamilský chrám v Matale Srí Lanka Po snídani se s oblastí Sigiri
Den 05: Malý výlet do hor, za vodopády a královstvím čaje, odpoledne nás čeká srdce ostrova Kandy
Amaya Hills
Protože Kandy je již v podhůří, vypravíme se dopoledne vzhůru o hezkých pár stovek výškových metrů, až do míst, kde nádherná svěží zeleň čajových plantáží pokrývá téměř všechny okolní stráně. Jednu z tradičních továren navštívíme a prohlédneme si celý proces, jak se z čersvých zelených lístků vyrábí pověstný černý cejlonský čaj nejvyšší jakosti. Jak voňavý zážitek…
Samozřejmě v továrním obchůdku bude možnost si místní produkci nakoupit.
Kde jsou hory, tam jsou horské bystřiny. A těm občas nezbývá, než spadnout hezkých pár desítek metrů dolů. Jeden z nejmalebnějších vodopádů, Ramboda Falls, je oblíbenou zastávkou s možností se naobědvat ve vyhlídkové restauraci.
Odpoledne se vrátíme přímo do města Kandy, opravdového srdce Srí Lanky. Navštívíme továrnu na zpracování bohaté škály místních drahokamů (spojeno s filmovou prezentací a malým muzeem těžby), dle zájmu také nějaký ten obchod se sárí či dalším oblečením „na památku“ atd. V podvečer shlédneme folklorní show prezentovanou nejlepšími srílannskými bubeníky a tanečníky (ano, ti jsou právě z Kandy) včetně finální ukázky chůze po žhavém popelu, abychom pak den zakončili návštěvou Dalida Maligawa – Chrámu Buddhova zubu.
Díky posvátné relikvii (která ovšem není veřejně ukazována) je pro každého buddhistu poutním místem číslo jedna a v kouzelné večerní atmosféře a osvětlení, vyšperkované každodenním ceremoniálem púdža, bude jistě zlatým hřebem návštěvy Kandy. 
  Kandy - Chrám Buddhova zubu Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Kandy - Chrám Buddhova zubu Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Kandy - Chrám Buddhova zubu Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Čajové království Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Čajové království Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Čajové království Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Čajové království Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Ramboda Falls Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Ramboda Falls Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří Kandy - folklorní show Srí Lanka Protože Kandy je již v podhůří
Den 06: Po snídani již nabereme směr moře, s ochutnávkou koloniálních časů po cestě
Dickwella Resort & Spa
Snídaní završíme náš pobyt v Kandy a ve vnitrozemí vůbec a naše cesta povede k moři.
Po cestě - ještě před příjezdem do vybraného hotelu - nás čeká ještě jedno setkání s historií, a sice tou koloniální. Galle, kdysi důležitý přístav, chráněný typickou pevností, s níž začali Portugalci ale hlavní zásluhu na její trvalé podobě mají Holanďané. Mohutné valy vystupující svými bastiony do moře a mezi nimi pitoreskní uličky s kostely a budovami, které leckdy vystavěla a používala holandská Východoindická společnost. Téměř vše původní a v původním duchu uchovávané nás alespoň na chvíli přenesou do časů, kdy ostrov nesl název Ceylon...
V pozdních odpoledních hodinách dorazíme na jižní pobřeží a ubytujeme se. 
  Galle - stará holandská pevnost Srí Lanka Snídaní završíme náš pobyt v K Galle - stará holandská pevnost Srí Lanka Snídaní završíme náš pobyt v K Galle - stará holandská pevnost Srí Lanka Snídaní završíme náš pobyt v K Galle - stará holandská pevnost Srí Lanka Snídaní završíme náš pobyt v K
Den 07 - 08: DICKWELLA ... Volno, relax
Dickwella Resort & Spa
Druhá část naší cesty bude patřit tomu správnému odpočinku u hřejivých vod Indického oceánu.
KDY SI VYBRAT DICKWELLU:
Když chci klasický středně velký hotel na hezkém místě. Jedno z mála míst na Srí Lance, kde je v moři i sem tam něco k vidění, takže se tu dá šnorchlovat či potápět. V okolí najdete zajímavý chrám s obřím Buddhou, nedaleko je také "Blow hole", kde dorážející příboj mezi skalisky vytváří vysoké gejzíry. Nějaká ta jednodušší restaurace či krámek se tu najdou. A pak je tu ovšem možnost připlatit si ALL INCLUSIVE... 
   Srí Lanka Druhá část naší cesty bude pat  Srí Lanka Druhá část naší cesty bude pat
Den 09: Večer se vracíme na letiště
Dickwella Resort & Spa
Ještě celý den můžeme relaxovat u moře a za tím účelem máme rezervován náš pokoj až do večerního odjezdu na letiště (cca 20:00).
Transfer by - s využitím dálnice - měl trvat cca 3-4 hodiny. 
   Srí Lanka Ještě celý den můžeme relaxova
Den 10: Návrat domů
Po půlnoci odlétáme zpět směr Dubai/Doha (dle upřesnění dopravce) a Praha, kam bychom měli dorazit krátce po poledni. 

Název hotelu: Amaya Hills
Země Srí Lanka
Lokalita Vnitrozemí
Popis Naše mínění:
Naší CK tradičně využívané zařízení – dříve jako Le Kandyan – bývá ne neprávem označováno „Palácem v oblacích“. Velmi vysoký standard služeb umocňuje vynikající lokalita – jednak jako základna pro poznávání regionu (město Kandy, Královská botanická zahrada, výchozí bod pro cestu do hor), ale i krásná atmosféra: Například rána jsou zde neopakovatelná... Jen nezapomeňte lehký svetřík, u večeře se může hodit!

Poloha:
V kopcích nad Kandy (cca 600 m n.m.) v oblasti Peradenyia, ve stráni s monumentálním výhledem na hory v centrální části ostrova, uprostřed bohaté vegetace.

Spojení:
Viz naše poznávací zájezdy na Srí Lanku.

Hotel:
Ve starosrílanském palácovém stylu postavená budova o několikadvoupatrových křídlech má centrální část se vzdušnou lobby/recepcí a sluneční terasou s bazénem, pool barem, lehátky, slunečníky a osuškami (vše v ceně). 2 restauranty, 2 bary, obchůdky, velké konferenční centrum, unikátní noční klub Garage (otevřen o víkendech). V pěším dosahu od hotelu se nachází čajová plantáž a původní továrna na zpracování čaje.

Pokoje:
Rovná stovka kvalitních pokojů (všechny s výhledem do údolí) majících koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, sejf, Sat-TV, minibar a varnou konvici (káva/čaj). Balkon či terasa.

Aktivity:
Výborné ayurvedické centrum, squash, biliár (vše za úhradu). Bezplatně fitness, stolní tenis.

Stravování
Polopenze (snídaně buffet, večeře buffet nebo výběr z menu).
Typ ubytování hotel
Poloha Na horské samotě
Úroveň 4*
Vybavení 24-hod.servis
Sport v místě tenis, stolní tenis, squash, půjčovna kol, biliard, bazén
Sport v okolí
Obrázky Amaya Hills 1 Amaya Hills 2 Amaya Hills 3 Amaya Hills 4 Amaya Hills 5 Amaya Hills 6 Amaya Hills 7 Noční klub Le Garage v podzemí hotelu Amaya Hills 8 Amaya Hills 9 Amaya Hills 10 Amaya Hills 11 Amaya Hills 12 Amaya Hills 13 Amaya Hills 14 Amaya Hills 15 Amaya Hills 16 Noční klub Le Garage v podzemí hotelu Amaya Hills 17 Amaya Hills 18 Amaya Hills 19 Amaya Hills 20 Amaya Hills 21 Amaya Hills 22 Amaya Hills 23 Amaya Hills 24 Amaya Hills 25 Amaya Hills 26 Amaya Hills 27 Amaya Hills 28 Amaya Hills 29 Amaya Hills 30 Amaya Hills 31 Amaya Hills 32 Amaya Hills 33 Amaya Hills 34 Amaya Hills 35 Amaya Hills 36 Amaya Hills 37 Amaya Hills 38
Pokoje
  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz

Název hotelu: Aliya Resort + Spa Sigiriya
Země Srí Lanka
Lokalita Vnitrozemí
Popis Naše mínění:
Projekt hotelu má ambice stát se nejlepším zařízením v regionu Dambulla-Habarana-Sigiriya. Je vyšperkován řadou unikátních detailů, má fantasticky řešený bazén sloužící k relaxu a především výhled na skálu Sigiriya je neopakovatelný. Apropos: Slon je leitmotivem hotelu, slon, který touto oblastí odpradávna migruje, slon, jenž se sinhálsky řekne ALIYA...

Poloha:
V tzv "Kulturním trojúhelníku" v centru ostrova coby ideální výchozí pozice pro návštěvu Polonnaruwy, Dambully, NP Minneriya, případně Anuradhapury a především skalního komplexu Sigiriya.

Spojení:
Viz naše poznávací zájezdy na Srí Lanku.

Hotel:
Na konci roku 2013 zcela nově otevřený hotel renomovaného hotelíéra (viz též Amaya Lake, Maalu Maalu aj.) má hlavní centrální budovu s recepcí, lobby, hlavním restaurantem a barem. Z hlavní budovy se po schodišti sestoupí na velkolepou terasu s rozměrným bazénem. Raritou je Paddy Museum s expozící téměř třítisíciletých tradic pěstování rýže na Srí Lance. Zde je také další malý restaurant.

Pokoje:
Vysoce kvalitní ubytování nabízí 96 prostorných pokojů (52m2) umístěných po čtyřech v patrových pavilonech. Každý pokoj má velkou předsíň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, WC, fén, v pokoji pak minibar, klimatizaci, sejf, Sat-TV, pokrytí WiFi, terasa či balkon. pro fajnšmekry je zde 18 stejně vybavených a zastřešených luxusních stanů.

Aktivity:
Krytý badmintonový kurt a fitness. Samozřejmostí je špičkové welness centrum zaměřené na ayurvedické procedury Ayur Vie Spa (za úhradu).

Stravování:
Pro obvyklou polopenzi snídaně a večeře formou buffetu, při nízké obsazenosti vyjímečně večeře výběr z menu. Během dne možnost stravování a la carte (za úhradu).
Typ ubytování hotel
Poloha Nedaleko historických památek
Úroveň 4* plus
Vybavení
Sport v místě
Sport v okolí
Obrázky Aliya Resort + Spa Sigiriya 1 Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech Aliya Resort + Spa Sigiriya 2 Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech Aliya Resort + Spa Sigiriya 3 Některé pokoje Deluxe mají podkrovní Attic room pro rodiny Aliya Resort + Spa Sigiriya 4 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 5 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 6 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 7 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 8 Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech Aliya Resort + Spa Sigiriya 9 Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech Aliya Resort + Spa Sigiriya 10 Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech Aliya Resort + Spa Sigiriya 11 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 12 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 13 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 14 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 15 Aliya znamená sinhálsky SLON Aliya Resort + Spa Sigiriya 16 Aliya znamená sinhálsky SLON Aliya Resort + Spa Sigiriya 17 Místní specialita - varianta ubytování v luxusních stanech Aliya Resort + Spa Sigiriya 18 Areál hotelu má své kouzlo za denního světla Aliya Resort + Spa Sigiriya 19 Areál hotelu má své kouzlo za denního světla Aliya Resort + Spa Sigiriya 20 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 21 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 22 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 23 Spa... je libo masáž či jinou proceduru? Aliya Resort + Spa Sigiriya 24 Špičkový bazén s báječným výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 25 Špičkový bazén s báječným výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 26 Spa... je libo masáž či jinou proceduru? Aliya Resort + Spa Sigiriya 27 Pohled na hlavní budovu s restaurací, barem a recepcí Aliya Resort + Spa Sigiriya 28 Špičkový bazén s báječným výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 29 Areál hotelu má své kouzlo za denního světla Aliya Resort + Spa Sigiriya 30 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 31 Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec Aliya Resort + Spa Sigiriya 32 Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec Aliya Resort + Spa Sigiriya 33 Špičkový bazén s báječným výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 34 Špičkový bazén s báječným výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 35 Špičkový bazén s báječným výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 36 Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec Aliya Resort + Spa Sigiriya 37 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 38 Základní kategorií ubytování jsou pokoje Deluxe Aliya Resort + Spa Sigiriya 39 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 40 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 41 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 42 Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec Aliya Resort + Spa Sigiriya 43 Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec Aliya Resort + Spa Sigiriya 44 Součástí hotelu je expozice pěstování rýže a zemědělství vůbec Aliya Resort + Spa Sigiriya 45 Magická večerní atmosféra Aliya Resort + Spa Sigiriya 46 magická večerní atmosféra Aliya Resort + Spa Sigiriya 47 magická večerní atmosféra Aliya Resort + Spa Sigiriya 48 Krom těla je třeba také zaměstnat hlavu... Aliya Resort + Spa Sigiriya 49 Výstup na Sigiriyu nestačil? Nu prosím... Aliya Resort + Spa Sigiriya 50 Výstup na Sigiriyu nestačil? Nu prosím... Aliya Resort + Spa Sigiriya 51 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 52 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 53 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 54 Hotelový bar Aliya Resort + Spa Sigiriya 55 Hotelový bar Aliya Resort + Spa Sigiriya 56 Hotelový restaurant s famózním výhledem Aliya Resort + Spa Sigiriya 57 Je libo zařídit snídani u bazénu..? Aliya Resort + Spa Sigiriya 58 Je libo zařídit snídani v zahradě..? Aliya Resort + Spa Sigiriya 59 Je libo zařídit snídani s výhledem na rýžová pole..? Aliya Resort + Spa Sigiriya 60 Jóga zklidní Vaši mysl i tělo Aliya Resort + Spa Sigiriya 61 Jóga zklidní Vaši mysl i tělo Aliya Resort + Spa Sigiriya 62 V areálu můžete potkat stylovou rikšu Aliya Resort + Spa Sigiriya 63 Spa... je libo masáž či jinou proceduru? Aliya Resort + Spa Sigiriya 64 Spa... je libo masáž či jinou proceduru? Aliya Resort + Spa Sigiriya 65 Spa... je libo masáž či jinou proceduru? Aliya Resort + Spa Sigiriya 66 Aliya znamená sinhálsky SLON Aliya Resort + Spa Sigiriya 67 Aliya znamená sinhálsky SLON Aliya Resort + Spa Sigiriya 68 Některé pokoje Deluxe v horním podlaží mají navíc podkroví - tzv. Attic Room, vhodné pro rodiny. Aliya Resort + Spa Sigiriya 69 Areál hotelu má své kouzlo za denního světla
Pokoje
  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz

Název hotelu: Dickwella Resort & Spa
Země Srí Lanka
Popis Naše mínění:
Zátoky na úplném jihu Srí Lanky – alespoň ty, které ještě nebyly postiženy stavbami velkých hotelových komplexů – patří mezi nejhezčí na ostrově a takové je i okolí Dickwelly. Tento středně velký hotel neposkytuje vysloveně luxus, ale dobrý standard. Je ideální pro klidnější plážovou dovolenou.

Poloha:
Na samém jihu ostrova, jen několik kilometrů východně od nejjižnějšího mysu Dondra. Hotel se nachází na malém skalnatém výběžku do moře, s plážemi po obou stranách, lemovanými palmovým hájem. Obec s několika jednoduššími restauranty a obchody je ve vzdálenosti cca 15-20 minut pěšky. Stejně daleko do vnitrozemí se nachází chrám Wewurukannala s největší (cca 50m) sochou sedícího Buddhy na Srí Lance.

Spojení:
Z mezinárodního letiště cca 3,5 hod.

Hotel:
Jeden z tradičních menších hotelů vyšší střední kategorie nabízí hlavní restaurant The Surf Spray (mezinárodní buffet), a-la-carte Pizzerii a plážový bar. Je tu velký bazén se slunečníky a lehátky. WiFi ve společných prostorách i na pokoji.

Pokoje:
56 v kategorii Standard (cca 30m2) v patrových budovách, vybavených sprchou/WC, fénem, TV, klimatizací, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj), balkonem či terasou. Většina pokojů je orientována k moři. Za příplatek je několik pokojů Superior, které jsou prostornější (cca 40m2) a jsou výhradně v patře. Maximální obsazenost: Standard – 2 osoby, Superior – 3 osoby.

Aktivity:
V ceně fitness, boccia, plážový volejbal a tenis. Za úhradu spa centrum a potápěčské centrum s kurzy.

Stravování:
Polopenze zahrnující snídaně a večeře formou buffet. Při ALL INCLUSIVE navíc obědy také buffet, odpolední káva/čaj se zákusky a výběr nealko- a alkoholických nápojů domácí produkce od 10:00 do 24:00 hod.
Typ ubytování hotel
Poloha Přímo u pláže
Úroveň 4*
Vybavení bazén
Sport v místě
Sport v okolí
Obrázky Dickwella Resort & Spa 1 Dickwella Resort & Spa 2 Dickwella Resort & Spa 3 Dickwella Resort & Spa 4 Dickwella Resort & Spa 5 Dickwella Resort & Spa 6 Dickwella Resort & Spa 7 Dickwella Resort & Spa 8 Dickwella Resort & Spa 9 Dickwella Resort & Spa 10 Dickwella Resort & Spa 11 Dickwella Resort & Spa 12 Dickwella Resort & Spa 13 Dickwella Resort & Spa 14 Dickwella Resort & Spa 15 Dickwella Resort & Spa 16 Dickwella Resort & Spa 17 Dickwella Resort & Spa 18 Dickwella Resort & Spa 19 Dickwella Resort & Spa 20 Dickwella Resort & Spa 21 Dickwella Resort & Spa 22 Dickwella Resort & Spa 23 Dickwella Resort & Spa 24
Pokoje
  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz


Objednáváte termín: 05.11.2018-14.11.2018 změnit
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
Email:
*Počet:
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji s pobytem v Dickwella Resort (návrat 14.11.) (59 990,- Kč)   
Příplatek, prodloužení pobytu v Dickwelle o další 2 noci s polopenzí (návrat 16.11.) (2 200,- Kč)   
Příplatek, 4x ALL INCLUSIVE v Dickwella Resort (návrat 14.11.) (1 660,- Kč)   
Příplatek, 6x ALL INCLUSIVE v Dickwella Resort (návrat 16.11.) (2 490,- Kč)   
Poplatek za povinné el. vízum ETA (1 200,- Kč)   
Komplexní připojištění (část stornopoplatků, úrazy, zavazadla aj.) (1 490,- Kč)   
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.


Co se stane po odeslání?
Co se stane s údaji, které zde vyplním?
Další informace?

Prodej Zájezdů a hotelů
Po-Pá 9:00 - 17:00
Tel / fax: 257 941 306, 257 941 300
ICQ:237 299 692
prodej@sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz