Pobytové i poznávací ZÁJEZDY -Sopka.cz - Bora Bora - Sofitel Bora Bora Marara Beach


bannerBora Bora - Sofitel Bora Bora Marara Beach


ČÍSLO ZÁJEZDU: 1973996


Země Francouzská Polynésie
Lokalita Bora Bora
Typ zájezdu Pobytový
Podtyp zájezdu luxusní, za mořem, za sluncem
Nástupní země Česká republika
Nástupní místo Praha
Začátek zájezdu 25.02.2018
Konec zájezdu 09.03.2018
Počet nocí 9
Průvodce Není nutný
Typ dopravy pravidelná letecká linka 
Strava Se snídaní
Ubytování Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 
  Tisk stránky Tisknout
- letenku Praha - Papeete - Praha v optimální knihovací třídě
- letenku Tahiti - Bora Bora - Tahiti
- veškeré transfery letiště – hotel – letiště
- ubytování: 9x Sofitel Bora Bora Marara Beach
- stravování: snídaně. Obědy nebo večeře za příplatek
- základní pojištění léčebných výloh s krytím do 5,4 mil Kč
- pojištění CK proti úpadku
- asistenci našeho místního zástupce ve Fr. Polynésii


- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) – 1490,- Kč
- vízum do USA: za řídíme za poplatek 450 Kč/os (nutný pas s biometrickýmui údaji)
- místní taxu ve Fr. Polynésii: cca 1,26 EUR na 1 os./noc (Bora Bora: 1,68 EUR na 1 os/noc) – platí se při odjezdu z hotelu.


Francouzská Polynésie – fantastické pláže, azurově modré moře, korálové útesy překypující životem a ostrovy plné rozmanité vegetace. Místo, které synonymem pro ráj na zemi. Tahiti je hlavním městem Francouzské Polynésie a je také výchozím bodem k návštěvě dalších ostrovů. Ostrov Moorea je vzdálen pouhých 17 km od Tahiti, od kterého je oddělen hlubokým mořským ramenem. Vrcholky sopek zvedající se do výšky se odrážejí v klidné hladině laguny. Dále ostrov Huahine, kouzelný, divoký ostrov ležící 175 km severozápadně od Tahiti, tajemný s jeho ještě velmi živými tradicemi; ve společné laguně leží dvojice ostrovů Raiatea a Taha´a, posvátné ostrovy s úrodnými údolími a přenádherným místem pro vodní sporty.Známý ostrov Bora Bora se svými malými ostrůvky, kokosovými háji lemovanými bílým pískem a korálovými útesy se tyčí nad neuvěřitelně krásnými vodami plnými ryb. A v neposlední řadě sem patří prapůvodní ostrov Maupiti v srdci jeho nefritově zbarvené laguny. Vydat se ale můžete až na Markézské ostrovy, souostroví Tuamotu nebo třeba na 5 a půl hod. letu vzdálený tajemný Velikonoční ostrov.

Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Superior Garden Bungalow 95 090,- Kč Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Superior Lagoon Front Bungalow 101 290,- Kč
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Superior Beach Bungalow 106 990,- Kč Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Luxury Overwater Bungalow 120 690,- Kč
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Island Luxury Lodge 122 700,- Kč Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Island Luxury Overwater Bungalow 143 190,- Kč
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Horizon Luxury Overwater Bungalow 163 100,- Kč Povinný příplatek za letenku ve vysoké sezóně od 1.7.-31.8. 8 700,- Kč
Volitelné připojištění (storno, zavazadla atd.) 1 490,- Kč Vízum do USA (ESTA) 450,- Kč

25.02. - 09.03.2018 13 dní od 95 090,- Kč      

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE
Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island
1. den: Odlet z Prahy s přestupem na Tahiti.

2. den: Přílet na Tahiti. Na letišti Vás bude očekávat naš zástupce, který se s Vámi přívítá, předá Vám tradiční náhrdelník z květin. Následuje přelet na ostrov Bora Bora a ubytování v rezortu, kde strávíte 9 nocí.
Následující dny můžete relaxovat v tropickém ráji na nádherných plážích s bílým pískem, šnorchlovat, potápět se, nebo se vydat na mnoho skvělých výletů, ať už po vodě nebo po souši. Prostě užívat si doslovného ráje na zemi.

Souostroví Společenských ostrovů jsou hlavním souostrovím Francouzské Polynésie. Tvoří jej celkem 13 hornatých ostrovů sopečného původu, a to Návětrné východní a Závětrné západní ostrovy, které jsou chráněny korálovými útesy.

Tahiti je největší a nejvýznamnější ze všech polynéských ostrovů. Hlavním městem a zároveň také sídlem správy je město Papeete. Tahiti se skládá ze dvou vulkanických masivů: velkého, přes 2 000 metrů vysokého horského masivu zahaleného mraky v centru Tahiti Nui, který se nazývá Orohena, a menšího masivu s horou Mairenui, vysokou 1 300 m uprostřed Tahiti Iti. Oba poloostrovy spojené úžinou Taravao připomínají smaragdově zelenou kometu na tyrkysově zbarveném dvoře úzké laguny.

K souostroví Společenských ostrovů patří mimo jiné ostrov Moorea, který je vzdálen pouhých 17 km od Tahiti, od kterého je oddělen hlubokým mořským ramenem. Vrcholky sopek zvedající se do výšky se odrážejí v klidné hladině laguny. Dále ostrov Huahine, kouzelný, divoký ostrov ležící 175 km severozápadně od Tahiti, tajemný s jeho ještě velmi živými tradicemi; ve společné laguně leží dvojice ostrovů Raiatea a Taha´a, posvátné ostrovy s úrodnými údolími a přenádherným místem pro vodní sporty. Známý ostrov Bora Bora se svými malými ostrůvky, kokosovými háji lemovanými bílým pískem a korálovými útesy se tyčí nad neuvěřitelně krásnými vodami plnými ryb. A v neposlední řadě sem patří prapůvodní ostrov Maupiti v srdci jeho nefritově zbarvené laguny.

BORA BORA
Vyhaslá sopka uprostřed jedné z nejhezčích lagun světa, to je Bora Bora, perla Tichomoří, jednoduše ostrov snů. Tři hory tvoří jeho pyšnou siluetu, nejvyšší z nich je hora Otemanu 727 m vysoká, těsně následuje hora Pahia, opředená řadou pověstí.
Ostrov je pyšný na svá dávná válečná tažení a bývalou nadvládu nad ostrovem Raiatea, což byl jeho největší rival. Velkorysá příroda darovala tomuto ostrovu lagunu s křišťálově průhlednou vodou nepopsatelné krásy, lemovanou řadou malých rajských ostrovů. Na jednom z těchto motu je letiště, na ostatních jsou luxusní hotely. Výjimku tvoří motu Toopua, na kterém je přes 100 metrů vysoký pahorek s velkými „zvonícími kameny“, nazývanými „zvony boha Hiro“.
Přitažlivá síla ostrova Bora Bora je nezlomná. Mnoho malířů, spisovatelů a filozofů jde ještě dnes ve stopách takových osobností, jako byli Alain Gerbault, Hermann Melville nebo Paul-Emile Victor.

Volné dny můžete strávit buď jen odpočinkem na některé z vyhlášených pláží, šnorchlováním v laguně za doprovodu nádherných korálových rybek a mořských želv nebo se můžete vypravit za poznáváním jak okolní rozmanité tropické přírody, tak i místní kultury do zdejších vesnic nebo se s pomocí instruktorů potopit hlouběji, do lagun, kde Vás uvítají žraločci či manty. Za cca 60 EUR/den je možné si pronajmout vůz a vydat se po vlastní ose a projet si tento úchvatný ostrov.


11. den: Transfer na letiště a odlet zpět na Tahiti.
Večerní odlet do Prahy.

13. den: Přílet do Prahy  
   Francouzská Polynésie <b>1. den:</b> Odlet z Prahy s  Francouzská Polynésie <b>1. den:</b> Odlet z Prahy s  Francouzská Polynésie <b>1. den:</b> Odlet z Prahy s  Francouzská Polynésie <b>1. den:</b> Odlet z Prahy s  Francouzská Polynésie <b>1. den:</b> Odlet z Prahy s  Francouzská Polynésie <b>1. den:</b> Odlet z Prahy s

Název hotelu: Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island
Země Francouzská Polynésie
Lokalita Bora Bora
Popis Sofitel Marara je vzdálen od letiště 30minut jízdy. Bungalovy jsou v tradičním stylu s moderními prvky na břehu moře na vyhlášeném místě pro šnorchlování a potápění,

Vybavení 1 bazén, 1tenisový kurt, 1 bar, 1 restaurace, živá hudba, taneční večery, prádelna, obchod, nabídka výletů a hotelových aktivit, pronájem aut

Ubytování Bungalovy v tradičním stylu s moderními prvky na břehu moře nebo na ostrově v laguně na vyhlášeném místě pro šnorchlování a potápění,.
Všechny bungalovy jsou klimatizovány, vybaveny TV, telefonem, minibarem, bezpečnostním trezorem, koupelnou a WC, terasou.

Bungalovy na hlavním ostrově:

Luxury Garden Bungalow
Velikost: 24 m2 + terasa
Prostorné a pohodlně zařízené pokoje umístěné v malebných zahradách.

Luxury Beach Bungalow
Velikost: 24 m2 + terasa
Bungalovy se nacházejí na pláži s výhledem na lagunu ostrova Bora Bora.

Luxury Lagoon Front Bungalow
Velikost: 31 m2 + velká terasa
Moderně zařízené bungalovy s přímým vstupem do laguny.

Luxury Overwater Bungalow
Velikost: 38 m2 + velká terasa
Bungalovy s výhledem na lagunu ostrova Bora Bora

Bungalovy na ostrůvku v laguně:

Luxury Lagoon Front Bungalow
Velikost: 33 m2 + terasa

Luxury Hillside Lagoon View Bungalow
Velikost: 33 m2 + terasa

Luxury Overwater Bungalow (vodní vilka)
Velikost: 33 m2 + velká terasa

Luxury Horizon Overwater Bungalow (vodní vilka)
Velikost: 33 m2 + velká terasa

Luxury Beach Villa
Velikost: 60 m2 + velká terasa
Vila nabízí prostorné pokoje s jídelnou a vířivou vanou Jaccuzi.Fitness šnorchlování, kanoe, windsurfing, půjčení tenisových raket, volejbal, na požádání je možné si zahrát petanque, kulturní aktivity. Dále hotel pořádá rybaření, krmení žraloků, paragliding, vyhlídkové lety helikoptérou.


Typ ubytování hotel
Poloha Přímo na pláži
Úroveň 4*
Vybavení restaurace, půjčovna kol, půjčovna aut, prádelna, obchůdky, bazén, bar
Sport v místě windsurfing, volejbal, vodní sporty, rybaření, potápění, kánoe, bazén
Sport v okolí vodní sporty
Obrázky Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 1 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 2 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 3 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 4 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 5 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 6 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 7 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 8 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 9 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 10 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 11
Pokoje bungalov
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
3 os.
klimatizace, koupelna, minibar, telefon, televize, WC 

  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz


Objednáváte termín: 25.02.2018-09.03.2018 změnit
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
Email:
*Počet:
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Superior Garden Bungalow (95 090,- Kč)   
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Superior Lagoon Front Bungalow (101 290,- Kč)   
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Superior Beach Bungalow (106 990,- Kč)   
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Luxury Overwater Bungalow (120 690,- Kč)   
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Island Luxury Lodge (122 700,- Kč)   
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Island Luxury Overwater Bungalow (143 190,- Kč)   
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji Horizon Luxury Overwater Bungalow (163 100,- Kč)   
Povinný příplatek za letenku ve vysoké sezóně od 1.7.-31.8. (8 700,- Kč)   
Volitelné připojištění (storno, zavazadla atd.) (1 490,- Kč)   
Vízum do USA (ESTA) (450,- Kč)   
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.


Co se stane po odeslání?
Co se stane s údaji, které zde vyplním?
Další informace?

Prodej Zájezdů a hotelů
Po-Pá 9:00 - 17:00
Tel / fax: 257 941 306, 257 941 300
ICQ:237 299 692
prodej@sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz