Pobytové i poznávací ZÁJEZDY -Sopka.cz - Peru: velký okruh inckým impériem - 12 dní


banner

Peru: velký okruh inckým impériem - 12 dní


ČÍSLO ZÁJEZDU: 1977004


Země Peru
Typ zájezdu Poznávací
Podtyp zájezdu za památkami, za přírodou
Nástupní země Česká republika
Nástupní místo Praha
Začátek zájezdu 12.12.2017
Konec zájezdu 23.12.2017
Počet nocí 11
Průvodce Anglicky hovořící
Typ dopravy pravidelná letecká linka 
Strava Dle programu
  Tisk stránky Tisknout
* mezinárodní letenky Praha - Lima - Praha, v optimální knihovací třídě, v hodnotě 20.000 Kč
* vnitrostátní letenky na trase Lima - Arequipa / Cusco - Lima
* letištní poplatky a palivové příplatky
* veškeré transfery a dopravu v Peru
* přepravu vlakem: Posvátné údolí - Aguas Calientes (Machu Picchu) - Cusco
* vstupy do všech památek dle programu
* ubytování: dle programu, ve dvoulůžkových pokojích. Seznam hotelů Vám zašleme na vyžádání
* stravování: snídaně + další stravování dle programu
* odborný anglicky mluvící průvodce po celou dobu zájezdu
* zákonné pojištění pro případ úpadku
Prodloužení: NAZCA a BALLESTAS
* dopravu prémiovým autobusem Lima - Paracas - let. Pisco - Pracas - Lima
* přelet nad obrazci v Nazce, pouští Paracas, městem Ica
* výlet lodí nas ostrovy Ballestas
* ubytování: 2x Paracas;ve dvoulůžkových pokojích v komfortních hotelech. Za příplatek hotely vyšších kategorií (pro detailní informace a ceny nás prosím kontaktujte)
* stravování: 2x snídaně
Prodloužení: AMAZONIE
* dopravu z letiště Puerto Maldonado - amazonská lodž a zpět
* poznávací programy pořádané lodží (obvykle min. jeden výlet dopoledne, druhý odpoledne, případně třetí večer)
* ubytování: dle vybrané lodže, ve dvoulůžkových pokojích
* stravování: plná penze
Cena nezahrnuje letenky do/z Puerto Maldonado první a poslední den.
Prodloužení: ARUBA
* letenku Lima - Aruba v optimální knihovací třídě
* transfer letiště - hotel - letiště
* ubytování ve vybraném hotelu na 5 nocí se snídaní, základní typ pokoje


* osobní výdaje
* spropitné průvodcům (obvykle 5-10 USD za osobu a den) – doporučeno, není povinnost
* zdravotní pojištění a připojištění
* vízum ESTA v případě letů přes USA


Výhody tohoto zájezdu:

- kompletní okruh nejzajímavějšími místy Peru
- veškeré výlety a vstupy jsou v ceně zájezdu, na místě už nemusíte nic připlácet!

- cena včetně přeletu na odbrazci v Nazca!
- možnost volby ubytování. V základní ceně jsou jednoduché, ale vždy čisté, dobře vybavené hotely s privátními pokoji. Možnost zvolit si hotely až do 5*.

- zájezd lze upravit na míru dle Vašeho přání.

Je jen málo zemí na světě s takovým nábojem mystiky a tajemství, jako je Peru. Pradávné peruánské kultury, ve své době nejmodernější na světě, jsou opředené tajemstvím a vše, co si dnes o nich vykládáme, je jen pouhá naše iluze, protože neexistují žádné písemné záznamy o tom, co se v Peru před příchodem Španělů vlastně dělo. Impozantní stavby, postavené v překrásné krajině. Krajině stejně divoké, jako dějiny poslední kultury na území Peru, kultury Inků. Vydejte se s námi do těch nejkrásnějších míst andské velmoci a poznejte skutečné Peru. Po těchto zážitcích budete mít nakonec možnost si odpočinout na plážích karibského moře.

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 2* 73 390,- Kč Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 2-3* 73 990,- Kč
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 3* 80 460,- Kč Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 3-4* 82 740,- Kč
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 4* 85 900,- Kč Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 4-5* 102 720,- Kč
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 5* 106 760,- Kč Prodloužení: AMAZONIE (Eco Amazonia 3D/2N), cena za os. od: 7 800,- Kč
Prodloužení: AMAZONIE (Eco Amazonia 4D/3N), cena za os. od: 10 090,- Kč Prodloužení: AMAZONIE (Refugio de Amazonas 3D/2N), cena za os. od: 15 350,- Kč
Prodloužení: AMAZONIE (Refugio de Amazonas 4D/3N), cena za os. od: 22 600,- Kč Rozšíření: 5 nocí v Karibiku - ostrov Aruba, vč. letenkek / 3* hotel se snídaní od 21 600,- Kč
Rozšíření: 5 nocí v Karibiku - ostrov Aruba, vč. letenkek / 4* hotel se snídaní od 32 700,- Kč    

12.12. - 23.12.2017 12 dní od 73 390,- Kč 09.01. - 20.01.2018 12 dní od 73 390,- Kč
16.01. - 27.01.2018 12 dní od 73 390,- Kč 23.01. - 03.02.2018 12 dní od 73 390,- Kč
30.01. - 10.02.2018 12 dní od 73 390,- Kč 06.02. - 17.02.2018 12 dní od 73 390,- Kč
13.02. - 24.02.2018 12 dní od 73 390,- Kč 20.02. - 03.03.2018 12 dní od 73 390,- Kč

Před a po zájezdu
Uvedená cena je za program tak, jak je popsán níže. V případě zájmu samozřejmě zajistíme letenky dle vašich požadavků (možnost přiletět dříve, nebo si pobyt v Peru naopak prodloužit).
Program začíná první den odpolední prohlídkou Limy. Je možné přiletět stejný den ráno, ale doporučujeme přiletět alespoň jeden den předem. Budete tak mít možnost si po cestě odpočinout, ubytování a transfer na místě vám rádi zařídíme.
Poslední den programu je návrat do Limy. Čas letu lze, po vzájemné dohodě zvolit tak, aby korespondoval s vaším odletem z Peru domů, případně odletem do další destinace. I tyto služby vám na požádání rádi zajistíme.

Pro inspiraci neváhejte navštívit náš blog JEDUDOPERU.COM, kde se dočtete mnoho zajímavých informací. 
1. den: PRAHA - LIMA
Let do Limy.
I když cesta na jihoamerický kontinent v 21. století v porovnání s útrapami, které museli snášet mořeplavci v 16. století, a délkou plavby, "výrazně zrychlila, stále zabere "několik" hodin na palubě letadla.
Po příletu do Limy vás na letišti vyzvedne řidič a dopraví do hotelu, kde se ubytujete.Odpoledne Vás čeká půldenní prohlídka města s průvodcem. Navštívíte historické centrum: Plaza Mayor, Vládní palác, Arcibiskupský palác, Konvent Sv. Františka, rezidenční čtvrti San Isidoro, Miraflores a další zajímavá místa v Limě. 
  Peru Let do Limy. 
I když cesta na Peru Let do Limy. 
I když cesta na
2. den: LIMA > PARACAS > NAZCA
Ráno vás čeká odjezd prémiovým autobusem do pobřežního města Paracasu, regiónu prastaré stejnojmenné indiánské kultury, která předcházela kultuře Nazca. Odtud se vydáte k na výlet (cca 2 hod) k ostrůvkům Ballestas (peruánských Galapág). Po cestě spatříte ještě další obrazce, které kultura Paracas vytvořila, mnohem dříve než vznikla kultura Nazca. Na ostrovech můžete pozorovat Humboltovy tučňáky, lachtany, pelikány a další mořské ptáky. Po návratu do přístavu se přesunete dále do Nazca, kde se ubytujete v hotelu. 
  Peru Ráno vás čeká odjezd prémiovým Peru Ráno vás čeká odjezd prémiovým Peru Ráno vás čeká odjezd prémiovým
3. den: NAZCA > AREQUIPA
Po snídani se přesunete na letiště, kde nasednete do letadla, kterým se proletíte přímo nad světoznámými obrazci. Uvidíte slavného Kolibříka, Opici, Kondora, Pavouka i Kosmonauta. Po nádherném zážitku letu nad úchvatnou krajinou „ozdobenou“ obrazci se vydáte na cestu do Arequipy.

Arequipa
V roce 1540, jen pět let po založení Limy, ji na popud Francisca Pizzarra založil Garci Manuel de Carbajal. A založil ji s láskou a velkolepou vizí. Chtěl, aby to bylo nejkrásnější španělské město v Peru a povedlo se mu to. „Bílé město“, jak je Arequipa nazývána nás nadchne svou katedrálou, klášterem Santa Catalina, jezuitským kostelem La Compania, ale hlavně svou atmosférou, kavárnami a malými restauracemi, pohodou a úchvatným pohledem na okolní vrcholky And.  
  Peru Po snídani se přesunete na let Peru Po snídani se přesunete na let Peru Po snídani se přesunete na let Peru Po snídani se přesunete na let
4. den: AREQUIPA
Dnes vás čeká prohlídka tohoto nádherného města, které leží v nadmořské výšce 2 335 m. n. m. Na hlavním náměstí, Plaza de Armas, si prohlédnete chrám s jeho jedinečným mramorovým oltářem, varhany a nádhernou vyřezávanou kazatelnou původem z Lille ve Francii. Dále uvidíte jezuitský kostel La Compania s malovanou kaplí a tesanými arkádami ze sopečného kamene. Vrcholem prohlídky je návštěva kláštera Santa Catalina. Tento klášter, až do roku 1970 uzavřený pro veřejnost, má téměř 400 letou historii a ještě dnes je domovem několika jeptišek, většinou dcer bohatých španělských šlechticů. 
  Peru Dnes vás čeká <b>prohlídka</b> Peru Dnes vás čeká <b>prohlídka</b> Peru Dnes vás čeká <b>prohlídka</b> Peru Dnes vás čeká <b>prohlídka</b>
5. den: AREQUIPA > COLCA
Arequipa - Kaňon Colca (vesnička Chivay – 3 600 m n.m.)
Časně ráno se vypravíte k úchvatnému kaňonu Colca. Nejdříve vás čeká cesta k úpatí sopky Chachani, odkud je možné zahlédnout vrchol sopky Misti a Pichu Pichu. Celé věky se na této straně hor muselo šetřit s vodou a lidé se tu museli naučit žít v podmínkách, které Evropané pokládali za pustinu. V rezervaci Aquada Blanca a v Pampa Cañahuas zjistíte, jak bizarní může být krajina a začnete vnímat barvy a světlo úplně jinak, než doposud. Pak přejedete rezervaci Pampa Cañahuas, kde se volně pohybují lamy, které jistě spatříte pobíhat po andských horských pláních. Na oběd se zastavíte v malé vesničce zhruba na půl cesty ke kaňonu. Tří až čtyřhodinové putování pampou skočí ve vesničce Chivay nedaleko kaňonu Colca. Ubytování v hotelu. 
  Peru Arequipa - Kaňon Colca (vesnič Peru Arequipa - Kaňon Colca (vesnič Peru Arequipa - Kaňon Colca (vesnič Peru Arequipa - Kaňon Colca (vesnič
6. den: COLCA > PUNO
Kondor je symbolem And, alespoň pro nás Evropany. Vidět kondora ve volné přírodě, ale není tak snadné, jak by to mohlo vypadat. Kaňon Colca je jedním z míst, kde si kondoři rádi „hrají“ ve stoupavých proudech vzduchu, ve chvíli, kdy ranní slunce začne ohřívat vrcholky hor. 1 200 metrů hluboký kaňon má velmi unikátní termiku a kondoři ji využívají k pohodlnému stoupání do vysokých výšek. Kdo chce kondory pozorovat, musí si přivstat. Na vyhlídce „Condor Cross“ bohužel nebudete sami – i sem už došla masová turistika, ale za zastávku to opravdu stojí. Cestu zpět si zpestříte zastávkami v tradičních andských vesničkách, i když slovo tradiční je třeba brát trochu s rezervou. Turistický ruch ovlivňuje alespoň zčásti život všech v dosahu kaňonu Colca.
Po pozorování kondorů (cca ve 13:00) se vydáte na asi 6 hod. cestu do Puna, nesmírně zajímavou krajinou And a náhorních planin. Cestou navštívíte vesnici Maca, která dala jméno jedné ze superpotravin peruánských indiánů. Cesta bude trvat skoro 6 hodin, ale je opravdu úchvatná. Večer dorazíte k jezeru Titicaca, kde se ubytujete a přenocujete. 
  Peru <b>Kondor</b> je symbolem And, Peru <b>Kondor</b> je symbolem And,
7. den: TITICACA
Na vlnách jezera Titicaca
Stará legenda vypráví o tom, že z jezera Titicaca vystoupili zakladatelé staré říše Inků. Když se postavíte na břeh jezera a chvíli pozorujete hladinu, dotkne se vás posvátná síla. Co asi cítili Španělé, když k jezeru v 16. století dorazili? Tady jim kmen Aymara nedal nic zadarmo, tady si museli dobyvatelé urvat každý kousek země silou. Stejně tak Inkové měli po celou dobu existence své říše čas od času s Aymara problémy. Aymara žili a žijí na pobřeží okolo jezera. Na jezeře žil kmen Uros a za ním se vydáte lodí. Nenechte si vnutit iluzi, že příslušníci kmene doposud žijí na trávových ostrůvcích Los Uros, navíc tradičním způsobem. To už dávno ne. To byste byli zklamaní. Když ale přijmete, že se jedná o skanzen, který ukazuje, jak žili Uros v době příchodu Španělů, budete naprosto spokojeni. Prohlídnete si i ostrov Taguile a užijete si plavbu po hladině Tititcaca. 
  Peru <b>Na vlnách jezera Titicaca</ Peru <b>Na vlnách jezera Titicaca</ Peru <b>Na vlnách jezera Titicaca</ Peru <b>Na vlnách jezera Titicaca</
8. den: PUNO > CUSCO
Dostat se od jezera Titicaca do Cusca lze mnoha způsoby. Můžete letět letadlem, nebo se rozhodnout přejet Andy po zemi. Cesta letadlem je sice rychlejší, ale naše zkušenost nás vedla k rozhodnutí zahrnovat do svých programů přejezd hor v autobusu (altern. autě, minibusu). Vstoupat do výšky 5 000 m n.m. je přece zážitek. Kdo z nás se už takhle vysoko nad moře dostal? Zažijete opravdu na vlastní kůži velehory a vyhlášenou náhorní planinu Altiplano. Pocítíte nedostatek kyslíku a při zastávkách vystoupíte na pevnou zem v nejvyšších bodech. Inkové dokázali i v takových výškách budovat cesty a úspěšně hospodařit. Z náhorní planiny sjedete opět dolů do snesitelnější nadmořské výšky… „pouhých“ 3.800 m n. m.. Po příjezdu do Cusca se ubytujete v hotelu. 
  Peru Dostat se od jezera Titicaca d Peru Dostat se od jezera Titicaca d Peru Dostat se od jezera Titicaca d
9. den: CUSCO
Dnešní den bude směs klasického a exkluzivního poznávání Cusca. Začnete naprosto klasicky, i když tak, abyste se vyhnuli davům turistů. Pojedete v protisměru většiny z nich. Začnete hodně brzo ráno prohlídkou pevnosti Sacsayhuaman, která Vás dostane díky mohutným hradbám postaveným s obrovských kamenů. Pak se zastavíte ve svatyni Qengo, kde se konaly krvavé rituály a dopoledne zakončíte v královských lázních Puca Puacara a Tambomachay.
Odpoledne se podíváte na centrum města. Začnete na vyhlídce San Christobal a pak navštívíte trh San Pedro, abyste mohli vidět tradiční produkty, pěstované indiány a některé z nich ochutnali. Prohlédnete si chrám Slunce Korikancha, který vás ohromí svou velkolepostí, a zároveň si v něm uvědomíte, jak moc Španělé Peru poničili. Nedaleký kostel Santo Domingo bude vaší další zastávkou, na kterou navážete čtvrtí řemeslníků San Blas, Arcibiskupským palácem a prohlídku zakončíte katedrálou. 
  Peru Dnešní den bude směs klasickéh Peru Dnešní den bude směs klasickéh Peru Dnešní den bude směs klasickéh Peru Dnešní den bude směs klasickéh Peru Dnešní den bude směs klasickéh Peru Dnešní den bude směs klasickéh Peru Dnešní den bude směs klasickéh
10. den: CUSCO > POSVÁTNÉ ÚDOLÍ
Posvátné údolí nese svůj název naprostým právem. Je to skvost. Cestu do posvátného údolí začnete v Awanacancha, malém komplexu, kde se potkáte s lamou, alpakou a vikuňou a místní vám ukáží, jak se vlna těchto zvířat zpracovává tradičním způsobem. Na trhu v Pisacu najdete mnoho dobrých klasických výrobků, kavárny, hospůdky, prostě místo, kde se dá dobře trávit volný čas. Odpoledne vás čeká prohlídka samotného Pisacu a následně museum Inkariy, kde se bude také podávat oběd, a poté opravdový klenot – pevnost Ollantaytambo s městečkem na úpatí kopce. Je to takový malý peruánský „Český Krumlov“ a bude se vám moc líbit. Ubytování v hotelu v srdci Posvátného údolí. 
  Peru <b>Posvátné údolí</b> nese svů Peru <b>Posvátné údolí</b> nese svů Peru <b>Posvátné údolí</b> nese svů Peru <b>Posvátné údolí</b> nese svů Peru <b>Posvátné údolí</b> nese svů Peru <b>Posvátné údolí</b> nese svů
11. den: POSVÁTNÉ ÚDOLÍ > MACHU PICCHU > CUSCO
Na tento den nejspíše napjatě čekáte – vydáte se na cestu k posvátnému Machu Picchu, jednomu z divů světa. Ráno odjezd autobusem k citadele kde vás čeká komentovaná prohlídka s průvodcem a volný čas na fotografování a toulky po terasách. Po prohlídce odjezd autobusem do Machu Picchu Pueblo a oběd v místní restauraci. Pozdě odpoledne přesun vlakem do Ollantaitambo a transfer do hotelu v Cuscu. Ubytování.

Machu Picchu je nejznámějším a nejvelkolepějším archeologickým sídlištěm kontinentu. Skutečný účel a funkce pevnosti Machu Picchu je dodnes předmětem spekulací a debat. Pravděpodobně byla vybudována v letech úpadku za posledních Inků jako pokus o zachování incké kultury. Mohla být také náboženským sídlem, založeným jako pokus znovu vzkřísit inckou nadvládu ohroženou vpádem Španělů. Pevnost nebyla nikdy zmíněna v kronikách vedených španělskými kolonizátory, jež sloužily jako psané archivy dosud nezaznamenané historie Inků. Inkové nikdy neužívali písmo, tak jak jej známe mi, ale tzv. Kipu - uzlové písmo, které je dodnes nerozluštěno, a tak nám všechny podrobnosti incké historie přinášejí jen španělské záznamy. O existenci Machu Picchu nevěděl, kromě několika místních Kečuů, nikdo. Když světoznámou památku objevil v roce 1911 americký historik Hiram Bingham, byl v celém areálu pevnosti sám, doprovázen jen kapitánem peruánské armády a malým indiánským klukem.
 
  Peru Na tento den nejspíše napjatě Peru Na tento den nejspíše napjatě Peru Na tento den nejspíše napjatě Peru Na tento den nejspíše napjatě Peru Na tento den nejspíše napjatě Peru Na tento den nejspíše napjatě Peru Na tento den nejspíše napjatě
12. den: CUSCO > LIMA - PRAHA
Dnes se s Peru rozloučíte. Čeká vás transfer na letiště, odlet do Limy a pak do Prahy.
Přílet +1 den. 
Prodloužení: OKRUH BOLÍVIÍ - OD SEVERU K JIHU
Vaše cesta nemusí končit v Peru, vydejte se na Okruh Bolívií - od severu k jihu, který s tímto programem lze jednoduše kombinovat. Stačí přidat letenku do La Paz (+3000,-) nebo cestu autobusem přes Puno (kolem jezera Titicaca). Více informací naleznete přímo v zájezdu zde
  Peru Vaše cesta nemusí končit v Per Peru Vaše cesta nemusí končit v Per Peru Vaše cesta nemusí končit v Per Peru Vaše cesta nemusí končit v Per Peru Vaše cesta nemusí končit v Per
Prodloužení: AMAZONIE
Vydejte se poznat zcela jiný svět plný tropické přírody, prapodivných zvířat, barevných ptáků, nebezpečných ryb a hlavně indiánských znalostí o nejvetším deštném lese naší planety. Poznejte Amazonii.
V naší nabídce máme mnoho tématických pobytu, kvalitních lodží a výletů. Pro ideální pobyt v Amazonii, tak aby splnil Vaše očekávání, je nejlepší osobní konzultace. Namátkou Vám předkládáme dvě varianty:

1./ ECOAMAZONIA LODGE TAMBOPATA: 3 DNY a 2 NOCI
1. den: Po snídani Vás čeká transfer na letiště. Odlet do Puerto Maldonado. Po příletu Vás vyzvedne průvodce a čeká Vás krátká autobusová prohlídka města.
Následně se přesunete do Puerto Capitanía, kde se nalodíte na motorizovanou loď a po řece Madre de Dios River se vydáte k Vaší lodži. Během cesty budete mít příležitost poznávat fascinující prostředí Amazonského pralesa a povodí řeky. Po příjezdu se ubytujete v lodži Ecoamazonia, kde Vás bude čekat i oběd. Po obědě se vydáte na první výlet po naučné stezce k malému jezeru Caimán Cocha, kde žijí malí krokodýli (Kajman černý - Melanosuchus Niger a Kajman středoamerický - Caiman Crocodilus). Po návratu zpět do lodže Vás čeká večeře a volný program.
Stravování: oběd, večeře

2. den: Ráno Vás probudí ptačí zpěv. Po snídani se vydáte za dalším amazonským dobrodružstvím.
Čeká Vás trasa do hloubi pralesa, lřes několik mostů, řek a údolí. Během cesty poznáte jak divokou floru, tak i při troše štěstí zahlednete nějaká divoká zvířata. Cílem Vaší cesty bude nádherné jezero Apu Victor s křišťálově čistou vodou. Následně se vydáte na rozhlednu, která Vám poskytne panoramatickou vyhlídku na jezero, s možností pozorovat papoušky, makaky, tukany, volavky a jiná zvířata včetně krokodýlů nebo želv. Za několik hodin se opět vrátíte do lodže na oběd.
Odpoledne Vás čeká další výlet, tentokrát na Monkey Island - Opičí ostrov, kde budete moci pozorovat v přirozeném prostředí mnoho druhů opic jako Maquisapas (chápany), Capuchins (kapucíny), Small Lion (lvíčci), atd. nebo lenochody a mnoho druhů ptáků.
Návrat zpět do lodže na večeři a přenocování.
Stravování: snídaně, oběd, večeře

3. den: Ráno Vás čeká snídaně a následně návrat zpět do Puerto Maldonado.
Odlet zpět do Limy nebo Cusca.
Stravování: snídaně

2./ REFUGIO AMAZONAS: 4 DNY a 3 NOCI
1. den: Po snídani vás vyzvedne řidič a odveze na letiště, následuje 55 min let do Amazonie. Na letišti Vás přivítá lokální zástupce hotel a nejprve odveze do centra města, kde si v zázemí jejich pobočky budete moci ponechat, či přebalit věci, které budete potřebovat v následujících několika dnech. Ostatní, nepotřebné věci si budete moci nechat v bezpečné úschově zde. Díky tomu mohou být lodě, které vás dopraví do amazonské džungle bezpečné a lehké. Následně Vás dopravíme do přístavu, kde nasednete na loď, se kterou se vydáte na 2,5 hod plavbu do stále hustější amazonské džungle, do lodže REFUGIO AMAZONAS, v přírodní rezervaci TAMBOPATA, která se rozléhá na 1,3 mil hektarech. Po příjezdu vás čeká oběd a seznámení se s chodem lodže, výlety apod.
V podvečer vás čeká první (noční) výlet: Hledání kajmanů.
Stravování: oběd, večeře

2. den: Po snídani se vydáte na výlet na kánoi nebo katamaránu k jezeru Oxbow, kde budete moci pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Žijí zde ptáci Hoacin, Kamiš růžkatý, kajmani, nebo také makakové. Následně se vydáte na vyhlídku v korunách stromů, která Vám ukáže Amazonský deštný les ze zcela jiné perspektivy, s možností zahlédnout například tukany nebo dravce. Po obědě se vydáte na malou farmu vedenou charizmatickým Donem Manuelem, který pěstuje typické amazonské plodiny. Poté se projdete naučnou botanickou stezkou, kde se dozvíte mnohé o různých rostlinách vč. těch léčivých, stromech, např. Ajo-Sacha, Yuca de Venado, Uňa de Gato, Charco-Sacha, Pra-Para atd.
Po večeři vás čeká nauční program o amazonském pralese.
Stravování: snídaně, oběd, večeře

3. den: Dnes dopoledne se vydáte na plavbu lodí (asi 15 min) a tůru (asi 1 hod) k shromaždišti papoušků, tzv. Parrot Clay Lick, na erodovaných březích řeky. Nacházejí se zde mnohé druhy jako Aratinga tmavohlavý, Tirika kobaltový, Amazona ochrocephala, Amazónek černouchý atd. Po obědě se vydáte na výlet pralesem po prastaré stezce, kde se nacházejí stromy s para a jinými ořechy, které sběrači, místní indiáni, sbírají již po desítky, možná i stovky let. Po večeři se vydáte za nočními savci, ačkoliv je těžko je spatřit, není to nemožné, zajimavým „úlovkem“ ale budoou rozmanité amazonské žáby a žabičky.
Stravování: snídaně, oběd, večeře

4. den: Dopoledne vás čeká rozloučení s Amazonii, návrat do Puerto Maldonado, vyzvednutí si uschovaných věcí a odlet do Limy.
Stravování: snídaně

Pozn: jednosměrná letenka Lima - Puerto Maldonado n. Cusco - Puerto Maldonado, cena od 4500 Kč/os. 
Prodloužení: pobyt v Karibiku: ostrov Aruba
Využijte skvělou možnost odpočinout si po náročném poznávacím programu v Karibiku, na nádherném ostrově Aruba.
Připravili jsme pro vás dva balíčky na 5 nocí, které si ale můžete upravit, pokud si budete přát např. delší/kratší pobyt, jiný hotel a pod.
3* hotel Tropicana Aruba Resort & Casino se snídaní
4* Amsterdam Manor Beach Resort, se snídaní
Ceny zahrnují letenku z Limy na Arubu, transfer a ubytování. 
  Peru Využijte skvělou možnost odpoč Peru Využijte skvělou možnost odpoč Peru Využijte skvělou možnost odpoč Peru Využijte skvělou možnost odpoč


Objednáváte termín: 12.12.2017-23.12.2017 změnit
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
Email:
*Počet:
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 2* (73 390,- Kč)   
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 2-3* (73 990,- Kč)   
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 3* (80 460,- Kč)   
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 3-4* (82 740,- Kč)   
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 4* (85 900,- Kč)   
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 4-5* (102 720,- Kč)   
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji / hotely 5* (106 760,- Kč)   
Prodloužení: AMAZONIE (Eco Amazonia 3D/2N), cena za os. od: (7 800,- Kč)   
Prodloužení: AMAZONIE (Eco Amazonia 4D/3N), cena za os. od: (10 090,- Kč)   
Prodloužení: AMAZONIE (Refugio de Amazonas 3D/2N), cena za os. od: (15 350,- Kč)   
Prodloužení: AMAZONIE (Refugio de Amazonas 4D/3N), cena za os. od: (22 600,- Kč)   
Rozšíření: 5 nocí v Karibiku - ostrov Aruba, vč. letenkek / 3* hotel se snídaní od (21 600,- Kč)   
Rozšíření: 5 nocí v Karibiku - ostrov Aruba, vč. letenkek / 4* hotel se snídaní od (32 700,- Kč)   
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.


Co se stane po odeslání?
Co se stane s údaji, které zde vyplním?
Další informace?

Prodej Zájezdů a hotelů
Po-Pá 9:00 - 17:00
Tel / fax: 257 941 306, 257 941 300
ICQ:237 299 692
prodej@sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy
Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz