Pobytové i poznávací ZÁJEZDY -Sopka.cz - Putování Madeirou s českým průvodcem


banner

Putování Madeirou s českým průvodcem


ČÍSLO ZÁJEZDU: 1980208


Země Portugalsko
Lokalita Madeira (Madeira)
Typ zájezdu Poznávací
Podtyp zájezdu za přírodou, za sluncem, treking
Nástupní země Česká republika
Nástupní místo Praha
Začátek zájezdu 14.09.2018
Konec zájezdu 21.09.2018
Počet nocí 7
Průvodce Česky hovořící
Typ dopravy pravidelná letecká linka 
Strava Se snídaní
Ubytování Roca Mar 
  Tisk stránky Tisknout
leteckou přepravu z Prahy do Funchalu a zpět (přímým letem) vč. letištních tax
7 nocí ubytování se snídaní v hotelu Roca Mar 4* (pokoj standard)
transfery z/na letiště (první a poslední den)
Celodenní prohlídka Funchalu
celodenní výlet západní částí ostrova
celodenní výlet východní částí ostrova
celodenní leváda 25 pramenů
polodenní výlet na poloostrov Sao Lourenco
polodenní výlet Eira do Serrado
český průvodce po celou dobu pobytu
základní zdravotní pojištění
pojištění CK proti úpadku


připojištění proti stornu - 490 Kč/os
pobytovou taxu - 1 EUR na osobu a den - platí se při odjezdu na hotelu
vstupné do botanické zahrady 10 EUR
lanovka na horu Monte 10 EUR
saně 15 EUR
obědy - cca. 15 EUR/oběd


Poznávání a výšlapy kolem levád. Mořský vzduch a bujná vegetace s mnoha druhy květin vás nenechají na pochybách, že jste v subtropech. Garantujeme léty ověřený příjemný 4* hotel a malé skupiny cestujících.

cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 27 900,- Kč příplatek do jednolůžkového pokoje 5 900,- Kč
cena za max. 1 dítě do 11 let na pokoji s rodiči 22 900,- Kč příplatek za polopenzi 4 500,- Kč
připojištění proti stornu 590,- Kč příplatek za 4 noci navíc na osobu v DBL pokoji 4 500,- Kč

14.09. - 21.09.2018 8 dní od 27 900,- Kč      

1. den přílet na Madeiru
Roca Mar
Kolem poledne odlet z Prahy na Madeiru. Přílet ve 4 hodiny odpoledne. Transfer do hotelu a odpočinek. 
  Portugalsko Kolem poledne odlet z Prahy na
2. den Funchal a botanická zahrada
Roca Mar
Po snídani navštívíme hlavní město Funchal. Začneme u sochy Sissi, navštívíme prezidentské zahrady, Park Svaté Kateřiny, Katedrály SÉ z 16. Století. Půjdeme navštívit jezuitský chrám Igreja dos Jesuitas a pak se zastavíme ve vinném sklípku na ochutnávku známého madeirského vína. Další zastávka bude na tržnici kde najdete mnoho různých květin, tropického ovoce a rybí trh, kde bude rozchod.
Lanovkou nebo autobusem se dostaneme na vrch Monte, odkud budeme mít nádherný výhled na celý Funchal. Navštívíme tropickou zahradu s mnoha rostlin pocházejících z celého světa a také polodrahokamy ze všech koutů světa. Poslední zastávka bude v kostele, který je zasvěcen Panně Marii. Je cílem pouti, která se ve městě koná každý rok 15 srpna a je součástí Nanebevzetí Panny Marie. Fakultativně možnost svést tradičními sáňkami - 2 km. Následně návrat do Funchalu. 
  Portugalsko Po snídani navštívíme hlavní m Portugalsko Po snídani navštívíme hlavní m Portugalsko Po snídani navštívíme hlavní m Portugalsko Po snídani navštívíme hlavní m
3. den okruh západní částí ostrova
Roca Mar
Po snídani se vydáme na západ ostrova. Během výletu poznáme nejkrásnější místa západní části ostrova Madeiry. Hlavní cesta ostrova Estrada Monumental nás zavede do městečka „Camara de Lobos“ (kde Winston Churchill trávil čas malováním obrazů v době jeho návštěv Madeiry a také zde vznikla replika lodi Kryštofa Kolumba, kterou najdete ve funchalském přístavu a slouží jako výletní loď). Cesta pokračuje na “Cabo Girão”, který je druhým nejvyšším útesem na světě. Další zastávka bude v “Ribeira Brava”, která se nachází na úrovni moře. Poté nás cesta zavede směrem nahoru přes 4 různé vegetační pásma (nachází se zde i část původního pralesa a rostlinstvo patřící do skupiny Laurissilva). Podíváme se do oblasti „Encumeada“, kde z jednoho bodu je vidět na jižní a zároveň i na severní pobřeží Madeiry. Následně sjedeme do „São Vicente“, kde se zastavíme na oběd. Po obědě pokračujeme přes Seixal, který je známý svým vodopádem „Veu da Noiva“ ( Nevěstin závoj). Po severní cestě pokračujeme do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Dalším programem dnešního dne je volné koupání v přírodním koupališti v Porto Moniz (vstupné 1,50 €). Následně návrat do Funchalu 
  Portugalsko Po snídani se vydáme na západ Portugalsko Po snídani se vydáme na západ Portugalsko Po snídani se vydáme na západ
4. den leváda 25 pramenů
Roca Mar
Po snídani se vydáme na levádu Risco + 25 Fontes (25 pramenů) Jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších levád na Madeiře je Levada Rabaçal 25 Fontes. Levady jsou zavlažovací kanály, kterými se dopravuje voda z horských oblastí. Jsou široké 20 - 120 cm a hluboké někdy až 1 metr. V dnešní době jsou levadová koryta již vybetonovaná a vedle nich se vybudovaly turistické cesty, které každoročně přiláká množství turistů. Levada Rabaçal 25 Fontes se nachází na západě ostrova a vstup na ní je přes náhorní plošinu Paul da Serra. Nejprve se podíváme na vodopád Risco a pak budeme pokračovat k našemu hlavnímu cíli. Levada vede přes zalesněné pásmo a naskytnou se vám překrásné výhledy a náměty na fotografování. Levada patří mezi turistiku se střední zátěží a cesta zpět vede nahoru. Je dlouhá 9 km. 
  Portugalsko Po snídani se vydáme na levádu Portugalsko Po snídani se vydáme na levádu
5. den okruh východní částí ostrova
Roca Mar
Po snídani se vydáme na východ ostrova. Naše první zastávka na tomto výletu bude ve vesnici "Camacha", kde je manufaktura proutěného nábytku, pokračujeme na druhý nejvyšší vrchol Madeiry "Pico do Areiro", který se pne až do 1.818 m a nachází se uprostřed východní části Madeiry. Pokračuje se přes vnitrozemí do "Ribeiro Frio", známé pro jeho pstruží farmu zasazenou do krásné zahrady. V tomto místě se napojíme na krátkou Levady "Balcoes" / balkónky, která vyústí v srdci hor a poskytne vám panoramaticky výhled na hory.
Možnost obědu bude ve Faialu .Po cestě na severovýchod navštívíme městečko "Santana", kde se nacházejí jedny z posledních typických Madeirských domů ve tvaru písmene "A". Na zpáteční cestě budeme pokračovat do nejvýchodnější části Madeiry a zastavíme na vyhlídce , "Ponta do Rosto". Pojedeme podél pobřeží kolem "Machico" a přistávací dráhy zpět do Funchalu. Návrat do hotelu. 
  Portugalsko Po snídani se vydáme na východ Portugalsko Po snídani se vydáme na východ Portugalsko Po snídani se vydáme na východ
6. den Eira do Serrado a střed ostrova
Roca Mar
Po snídani se vydáme na půldenní výlet do středu ostrova. První zastávka bude na vyhlídce Pico dos Barcelos, kde si vychutnáte nádherný výhled na Funchal. Dále budeme pokračovat směrem na Eira do Serrado, kde se zastavíme a pěšky se posuneme na skálu nad Údolím, odkud budeme vidět město Cural das Freiras – Údolí jeptišek, jeptišky se zde schovávaly před piráty. Poté pojedeme do botanické zahrady, kde najdete mnoho různých druhů květin a stromu. Odpoledne volno. 
  Portugalsko Po snídani se vydáme na půlden Portugalsko Po snídani se vydáme na půlden
7. den východní poloostrov Sao Lourenco
Roca Mar
Po snídani se vydáme na polodenní turistický výlet na východní poloostrov Sao Lourenco. Trasa je dlouhá asi 9 km a povede nás kolem rozeklaných skal, které jsou nádherně barevné podle toho jak na ně svítí slunce. Návrat do hotelu a volné odpoledne. 
  Portugalsko Po snídani se vydáme na polode Portugalsko Po snídani se vydáme na polode Portugalsko Po snídani se vydáme na polode
8. den odlet
Volné dopoledne a ve 12. hodin check-out. Kolem druhé hodiny odpolední transfer na letiště a odlet. Kdo bude mít zájem, lze si pobyt prodloužit. 

Název hotelu: Roca Mar
Země Portugalsko
Lokalita Madeira
Popis Poloha:
Hotel Roca Mar leží na jižním pobřeží ostrova Madeira jen pár minut chůze od oblázkové pláže a cca 2,5 km od fascinující a krásné vesničky Canico de Baixo.

Popis:
Tento hotel své hosty okouzlí především nádherným pohledem na oceán, neboť je situován na útesu nad Atlantickým oceánem. Skládá se z několika menších budov, kaskádovité zahrady vedoucí k moři a terasy s přírodním bazénem s mořskou vodou.

Ubytování:
Hotel má k dispozici dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, vysoušečem vlasů, trezorem, koupelnou, WC a balkonem.

Vybavení:
recepce, restaurace, společenská místnost, 2 bary, 2 konferenční místnosti, kulečník, terasa se slunečníky a lehátky, zahrada, snack bary, 2 venkovní bazény, lehátka, slunečníky, sauna, pára, vířivka, masáže

Sport a rekreace:
biliár, fitness centrum, aerobic, šachy, potápěčské centrum, v blízkosti: golf, rybaření, turistika
Typ ubytování hotel
Poloha Přímo u pláže
Úroveň 4*
Vybavení
Sport v místě šachy, rybaření, potápění, golf, fitness, cykloturistika, biliard, bazén, aerobic
Sport v okolí
Obrázky Roca Mar 1 Roca Mar 2 Roca Mar 3 Roca Mar 4 Roca Mar 5 Roca Mar 6 Roca Mar 7
Pokoje
  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz


Objednáváte termín: 14.09.2018-21.09.2018 změnit
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
Email:
*Počet:
cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji (27 900,- Kč)   
příplatek do jednolůžkového pokoje (5 900,- Kč)   
cena za max. 1 dítě do 11 let na pokoji s rodiči (22 900,- Kč)   
příplatek za polopenzi (4 500,- Kč)   
připojištění proti stornu (590,- Kč)   
příplatek za 4 noci navíc na osobu v DBL pokoji (4 500,- Kč)   
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.


Co se stane po odeslání?
Co se stane s údaji, které zde vyplním?
Další informace?

Prodej Zájezdů a hotelů
Po-Pá 9:00 - 17:00
Tel / fax: 257 941 306, 257 941 300
ICQ:237 299 692
prodej@sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz