Pobytové i poznávací ZÁJEZDY -Sopka.cz - Perla jihu Afriky - Viktoriiny vodopády + Botswana + Kapské Město


bannerPerla jihu Afriky - Viktoriiny vodopády + Botswana + Kapské Město


ČÍSLO ZÁJEZDU: 1980211


Země Zimbabwe
Lokalita Viktoriiny vodopády (Viktoriiny vodopády)
Typ zájezdu Poznávací
Podtyp zájezdu dobrodružný, safari, za vínem
Nástupní země Rakousko
Nástupní místo
Začátek zájezdu 09.04.2018
Konec zájezdu 21.04.2018
Počet nocí 11
Průvodce Český delegát
Typ dopravy vlak 
Doba dopravy 12
Strava Se snídaní
Ubytování Sharewater Explorers Village 
  Tisk stránky Tisknout
* Letenku na trase Vídeň Viktoriiny vodopády
* Letenku na trase Viktoriiny vodopády Kapské Město
* Letenku na trase Kapské Město Vídeň
* transfery z/na letiště u Viktoriiných vodopádů
* transfery z/na letiště v Kapsku
* ubytování na 4 noci u Viktoriiných vodopádů - Sharewater Explorers Lodge
* Ubytování na 2 noci v Botswaně v Kasane - The Old House
* Ubytování na 3 noci v Kapském Městě - The Rhino Boutique
* Ubytování na 1 noc ve Stellenbosch - Eendracht Hotel
* snídaně
* další stravování dle progamu
* podvečerní plavbu na řece Zambezi
* polodenní prohlídku Viktoriiných vodopádů
* transfer Viktoriiny vodopády / Botswana / Viktoriiny vodopády
* 3x safari v Botswaně
* celodenní výlet na Kapský poloostrov / Mys Dobré naděje
* návštěvu tučňáků v Simons Town
* polodenní prohlídka Kapského Města, včetně Stolové hory
* výlet do vinařského kraje, včetně ochutnávky vína na vinici
* návštěva botanické zahrady Kirstenbosch
* zdravotní pojištění
* česky mluvícího průvodce (minimum 6 účastníků)


* fakultativní výlety u Viktoriiných vodopádů
* víza do Zimbabwe
* připojištění


Ojedinělý zájezd na českém trhu. Využijte možnost navštívit jeden z divů světa, přírodní památku UNESCO, Viktoriiny vodopády a navíc zažijte nádherné safari v Botswaně. Na závěr cesty se zastavíme v Kapském Městě a prohlédneme si všechny jeho krásy.

Základní cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 67 990,- Kč Příplatek za jednolůžkový pokoj 12 100,- Kč

09.04. - 21.04.2018 13 dní od 67 990,- Kč      

Den 1. Odlet
Ve večerních hodinách odletíme z Vídně do Afriky 
Den 12. Kapské Město - odlet
Brzo ráno snídaně. Po snídani odjedeme do Kapského Města do nádherné botanické zahrady Kirstenbosch. Procházka zahradou bude naše rozloučení s Kapským Městem a s Afrikou. Po prohlídce odjedeme na letiště a odletíme do Vídně (via Adis Abeba). 
  Zahrada Kirstenbosch Zimbabwe Brzo ráno snídaně. Po snídani Zahrada Kirstenbosch Zimbabwe Brzo ráno snídaně. Po snídani Zahrada Kirstenbosch Zimbabwe Brzo ráno snídaně. Po snídani
Den 2. Viktoriiny vodpády
Sharewater Explorers Village
Po příletu na letiště k Viktoriiným vodopádům a celním a pasovém odbavení vejdeme do světa Viktoriiných vodopádů. Po transferu do lodge se ubytujeme v bungalovech a odpočineme si. V podvečer přejedeme k řece Zambezi a nalodíme se na parník. Během západu slunce poplujeme po Zambezi a budeme pozorovat život v řece a jejím okolí. Na parníku nás čeká občerstvení a nápoje. Po setmění se vrátíme do lodge na večeři.  
Den 3. Viktoriiny vodopády
Sharewater Explorers Village
Po snídani v hotelu odjedeme na prohlídku Viktoriiných vodopádů. Od vstupní brány k vodopádům nás čeká procházka deštným pralesem. Déšť v tomto lese nahrazuje vodní tříšť, která vystoupá nad vodopády několik set metrů vysoko, aby pak spadla do korun místních stromů. Sejdeme až na nejnižší vyhlídku, ze které můžeme pozorovat, jak se řítí mohutný proud řeky Zambezi do hlubokého skalního chřtánu, aby se dál řítila úzkým korytem řeky. 
   Zimbabwe Po snídani v hotelu odjedeme n Mapa vodopádů od Emila Holuba Zimbabwe Po snídani v hotelu odjedeme n Let nad vodopády je fascinující. Zimbabwe Po snídani v hotelu odjedeme n
Den 4. Viktoriiny vodopády - Botswana
Po snídani přejedeme do Botswany do města Kasane.
Ubytujeme se a zajdeme v hotelu na lehký oběd. Odpoledne odjedeme do Chobe k našemu prvnímu safari. Bude na řece a potrvá cca 3 hodiny. Určitě uvidíme slony, hrochy a další zvířata a desítky vodních ptáků. V podvečer se vrátíme do hotelu. Povečeříme a přespíme.
 
  Sloni jsou opravdovými pány Chobe. Zimbabwe Po snídani přejedeme do Botswa Safari na řece Zimbabwe Po snídani přejedeme do Botswa Hroši v řece Chobe. Zimbabwe Po snídani přejedeme do Botswa
Den 5. Národní park Chobe
ráno po snídani vyrazíme na ranní safari do národního parku Chobe. Tentokrát v otevřeném safari autě. Cílem dnešního safari je divoká buš v okolí řeky. Šance uvidět lvy, buvoly, žirafy a spoustu vodních ptáků. Národní park Chobe je opravdovým rájem zvířat a divoká africká příroda bude dnes ráno pro nás na dosah ruky. Pokud budeme mít trochu štěstí, uvidíme i leoparda.

Po ranním safari (trvá cca 3 hodiny) se vrátíte do hotelu na pozdní snídani. Během dne si můžete odpočinout, projít se po městě, nakoupit suvenýry apod. Po lehkém obědě se připravíme na další safari. Tentokrát se vrátíme na řeku a užijeme si vodní safari. V podvečer se vrátíme do hotelu na večeři. Určitě budeme mít během večeře a večera o čem vyprávět a co probírat. Je to náš poslední večer v Botswaně.  
  Lvů je v Chobě opravdu hodně. Zimbabwe  ráno po snídani vyrazíme na r Chobe je i rájem ptáků Zimbabwe  ráno po snídani vyrazíme na r Impala Zimbabwe  ráno po snídani vyrazíme na r
Den 6. Botswana - Viktoriiny vodopády
Sharewater Explorers Village
Dnes není kam chvátat. Můžeme se v klidu nasnídat a po snídani vyklidit pokoje a připravit se na odjezd zpět k Viktoriiným vodopádům. Cesta trvá kolem dvou hodin, podle toho, jak dlouho se zdržíme na hranicích. Po příjezdu do hotelu asi nebudou ještě k dispozici naše pokoje, proto si necháme zavazadla v hotelu a dojdeme si na oběd. Po obědě se ubytujeme a máme odpoledne volno. 
Den 7. Viktoriiny vodopády
Sharewater Explorers Village
Den určený na fakultativní aktivity u Viktoriiných vodopádů. Viktoriiny vodopády jsou rájem pro aktivní lidi. Můžete vyrazit na rafft na řeku Zambezi, můžete se projet na slonech a doprovázet lvy při výcviku v terénu, můžete skočit bungee z mostu nad řekou, můžete vyrazit na kajaky na Zambezi nad vodopády a několik dalších aktivit. Určitě se nebudete nudit ani v případě, že se půjdete jen projít k řece. 
  Procházka se lvy. Zimbabwe Den určený na fakultativní akt Bungee na mostě - 111 metrů. Zimbabwe Den určený na fakultativní akt raffting Zimbabwe Den určený na fakultativní akt
Den 8. Viktoriiny vodopády - Kapské Město
Ráno se rozloučíme s Viktoriinými vodopády a se Zimbabwe. Po brzské snídani přejedeme na letiště a odletíme do Kapského Města. Po příletu a celním a pasovém odbavení odjedeme do hotelu, ubytujeme se půjdeme na první procházku po centru Kapského Města. Navštívíme tzv. Zahrady, místo, kde se původně pěstovala zelenina pro námořníky, plující z Evropy do Indie. Dnes je v těch místeh hezký park, obklopenými důležitými budovami s pojenými s historií Kapského Města a Jihoafrické republiky.
Během procházky se seznámíme s okolím hotelu, abychom se v klidu mohli vydat na večeři nebo se jen tak potulovat na úpatí bájné Stolové hory.
 
  Protea, národní květina Jihoafrické republiky Zimbabwe Ráno se rozloučíme s Viktoriin Stolová hora, symbol Kapského Města Zimbabwe Ráno se rozloučíme s Viktoriin Malajská čtvrť v Kapském Městě Zimbabwe Ráno se rozloučíme s Viktoriin
Den 9. Kapský poloostrov - Mys Dobré naděje
Dnešní den bude opravdu dlouhý. Po brzké snídani v našem hotelu se vydáme na cestu po
Kapském poloostrově. Sama jízda je zážitkem, protože se nám budou otevírat pohledy na členité
pobřeží, na pohoří kolem Stolové hory, na údolí.

Hlavním cílem dne je ale návštěva rezervace v oblasti Mysu Dobré naděje. Uvidíme jaké bude počasí a kolik nám bude času, podle toho si prohlédneme menší, nebo větší část celého rozsáhlého území. Určitě si uděláme malý trek, který nás dostane mimo masovou turistiku, která teď Mys Dobré naděje okupuje. Po cestě domů se můžeme zastavit na pštrosí farmě.

Zastavíme i v městečku Simons Town, kde žije kolonie tučňáků Patagonských. Po cestě ze Simons Town se zastavíme na oběd. Do Kapského Města se vrátíme až pozdě odpoledne. Večer se můžeme vydat na procházku do Waterfront, centra večerního života Kapského města.
 
  Mys Dobré naděje - Diazova pláž. Zimbabwe Dnešní den bude opravdu dlouhý Mys Dobré naděje. Zimbabwe Dnešní den bude opravdu dlouhý Tučňáci v Simons Town Zimbabwe Dnešní den bude opravdu dlouhý
Den 10. Kapské Město
Po snídani odjedeme na prohlídku samotného Kapského Města. Navštívíme malajskou čtvrť, samotné centrum města, okolí staré holandské pevnosti a vyjedeme lanovkou na Stolovou horu. Pro zájemce, kteří si budou přát na Stolovou horu vyjít pěšky. Je to moc hezký trek. Dolů se pak jede lanovkou nebo sejít pěšky.

Po návštěvě Stolové hory popojedeme do nádherné zátoky Camps Bay, zajdeme si na pozdní oběd, projdeme se po pláži a pak popojedeme k Waterfront v Kapském Městě, kde je i hezké Aquarium, které mohou zájemci navštívit. Zbytek dne a večer volno. 
  Zábavní park Waterfront Zimbabwe Po snídani odjedeme na prohlíd Aquarium Zimbabwe Po snídani odjedeme na prohlíd Pohled ze Stolové hory Zimbabwe Po snídani odjedeme na prohlíd
Den 11. Vinařský kraj
Po snídani se vydáme do vinařského kraje. Jízda do vinařského kraje je stejně „fotogenická“ jako cesta na Mys Dobré naděje. Začneme svou pouť po vinicích ve vesničce Franschhoek a vydáme se do 300 let starého vinařství Grand Provence Heritage Wine Estate. Tady budeme mít svou první ochutnávku vín. V téhle vinařské oblasti ještě navštívíme Haute Cabriere Wine Estate s další degustací.

Po obědě si prohlédneme „hlavní město“ vinařského kraje město Stellenbosch, řekneme si o
historických souvislostech, které s městem pojí, i o jeho současné moderní historii. V plánu je
degustace na jedné z vinic Waterford Estate , Muratie Wine Estate nebo Jordan.

Po degustaci a prohlídce vinice se odjedeme ubytovat do našeho hotelu ve Stellenbosch. Uvidíme jaké bude počasí a jak se budeme cítit. Až na místě dohodneme, co s načatým večerem. Eendracht je stylový hotel, který odráží prastarou tradici a prolíná jí s moderním hotelnictvím a gastronomií. Byl vyhlášený jako nejlepší design hotel na jihu Afriky. 
  Stellenbosch Zimbabwe Po snídani se vydáme do vinařs FRanschhook Zimbabwe Po snídani se vydáme do vinařs Slavné jihoafrické vinice Zimbabwe Po snídani se vydáme do vinařs
Den 13. Přílet do Vídně
 

Název hotelu: Sharewater Explorers Village
Země Zimbabwe
Lokalita Viktoriiny vodopády
Popis Společnost Sharewater působí ve službách turistům u Viktoriiných vodopádů více než 30 let. Při stavbě své lodge Explorers Village využili všechny své zkušenosti a přesné zacílení na klientelu, o kterou nejvíc stojí - o aktivní návštěvníky, kteří přiletěli navštívit oblast vodopádů a chtějí si to tu opravdu užít.

Lodge je postavena necelých 100 metrů od centra městečka a cca 400 metrů od vstupní brány k vodopádům. Máte tedy vše po ruce a nemusíte shánět taxíka nebo si zajišťovat nějakou jinou dopravu, všude dojdete pěšky.

Každý bungalov je velmi příjemně vybavený pohodlným nábytkem a vším, co moderní cestovatel potřebuje. Velmi se tu dbá na čistotu. Kvalitní koupelna je samozřejmostí.
Typ ubytování Safari lodge
Poloha Nedaleko přírodní zajímavosti
Úroveň 3* plus
Vybavení
Sport v místě
Sport v okolí
Obrázky Sharewater Explorers Village 1 Sharewater Explorers Village 2
Pokoje
  Informace o hotelu jsou autorizovány serverem Sopka.cz


Objednáváte termín: 09.04.2018-21.04.2018 změnit
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
Email:
*Počet:
Základní cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji (67 990,- Kč)   
Příplatek za jednolůžkový pokoj (12 100,- Kč)   
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.


Co se stane po odeslání?
Co se stane s údaji, které zde vyplním?
Další informace?

Prodej Zájezdů a hotelů
Po-Pá 9:00 - 17:00
Tel / fax: 257 941 306, 257 941 300
ICQ:237 299 692
prodej@sopka.cz

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz